همکاری با اوبن

یکی از اهداف اصلی اوبن ایجاد بستری مناسب برای همه افراد علاقه‌مند به پیشرفت است. اوبن همواره در تلاش است تا با فراهم کردن همه امکانات لازم برای آسایش و رفاه کارمندان، محیطی آرام را برای پیشرفت کارمندان خود به ارمغان آورد. امکان فعالیت در حیطه مورد علاقه یکی از ویژگی های بارز اوبن است و هر فردی در موقعیت شغلی که به آن علاقه داشته فعالیت می‌کند. از مزایای دیگر فعالیت در شرکت اوبن، افتخار همکاری با افراد متخصص و حرفه ای در بخش‌های مختلف این شرکت می‌باشد. همچنین فعالیت های شرکت به صورت گروهی انجام شده و هیچ مشکلی مانع پیشرفت و انجام کارهای مدنظر مجموعه نخواهد بود. کار در محیطی صمیمی و دوستانه و در عین حال حرفه ای از مزیت های دیگر این شرکت می باشد.

رشد و آموزش در اوبن

آموزش و رشد مستمر

اگر  خواهان پیشرفت و رشد مستمر هستید، اوبن جای شماست، شما در این مجموعه با قرار گرفتن در انواع چالش‌های مختلف و بهره‌مندی از تجارب و تخصص افراد حاضر در مجموعه روز به روز حرفه ای تر و کار کشته تر خواهید شد.

فضای دوستانه در اوبن

فضای دوستانه

اوبن از یک تیم پر انرژی، متخصص و خلاق تشکیل شده و با ایجاد فضای دوستانه و پویا شرایط را جهت افزایش بهره‌وری و توسعه فردی و گروهی فراهم کرده است.  اخلاق حرفه‌ای و اعتماد متقابل سبب ایجاد کار تیمی و در اختیار گذاشتن بی دریغ دانش و مهارت در میان همکاران شده است.

امنیت شغلی در اوبن

امنیت شغلی

تیم اوبن در تلاش است با ایجاد  شرایطی مناسب جهت ارتقای شغلی کارمندان خود محیطی پویا را فراهم کرده تا حس امنیت و آرامش شغلی لازم را برای کارمندان خود فراهم سازد. 

پیوستن به اوبن

شرکت دانش بنیان عصر نوین آنیک با اهداف و انگیزه های قوی بنا شده است تا هر فردی در هر نقطه از ایران بتواند درآمد کسب کرده و از خدمات این اپلیکیشن بهره‌مند گردد. اگر به دنبال فعالیت در مجموعه‌ای پویا و با نشاط هستید، از همکاری با شما خوشحال خواهیم شد؛ به جمع ما بپیوندید.

تیم مارکتینگ

تیم پشتیبانی

تیم مالی