سوالات متداول

Frequently Asked Questions

سامانه ای جامع و قابل نصب بر گوشی های هوشمند که با استفاده از آن می توانید از خدمات مختلفی مانند تاکسی آنلاین، عملیات مالی، سفارش غذا، رزرو نوبت پزشک، خرید کالا، تخفیفات، ارسال بسته و ده ها مورد دیگر بهره مند شوید. علاوه بر آن با عضویت در باشگاه مشتریان اوبن در سود مجموعه سهیم شده و بر حسب میزان بهره مندی از خدمات، واحد پولی دریافت کنید.

در حال حاضر اپلیکیشن اوبن در گوشی های اندروید فعال بوده و قابل استفاده می باشد، گوشی های آیفون نیز به زودی امکان استفاده از این اپلیکیشن را خواهند داشت.

درخواست تاکسی در اوبن فقط به صورت آنلاین و از طریق ثبت آن در اپلیکیشن امکان پذیر است.

در پایان سفر، صفحه امتیاز به راننده برای شما نمایش داده می شود که در آن می توانید نظر خود را در مورد رانندگی، رفتار، نظافت، مسیریابی درست و سایر موارد مربوط به عملکرد راننده را ثبت کنید.

درخواست خودرو از طریق نصب اپلیکیشن اوبن و با انتخاب گزینه “اوبن تاکسی” انجام می شود.

درخواست توقف در مسیر به راحتی با انتخاب گزینه توقف در مسیر امکان پذیر می باشد.

امکان درخواست خودرو به صورت ساعتی به زودی میسر خواهد شد.

اوبن (فعلا) در شهرهای تهران و تبریز مشغول به فعالیت است (به زودی شهرهای دیگر نیز فعال خواهد شد) و با استفاده از اپلیکیشن اوبن در تمام شهرها می توانید درخواست خود را ثبت کنید.

ثبت نام در اوبن به راحتی پس از نصب اپلیکیشن و پس از تکمیل اطلاعات اولیه امکان پذیر است.

اوبن را می توانید از روش های مختلفی از جمله مایکت، سیبچه و بازار نصب کنید.

برای شارژ حساب خود، پس از فعال کردن اپلیکیشن از منوی پایین صفحه بخش کیف پول را انتخاب نموده سپس مبلغ مورد نظر را وارد کرده و یا یکی از مبالغ پیشنهادی را انتخاب کنید. در مرحله بعد با کلیک بر گزینه پرداخت وارد درگاه پرداخت شده و اطلاعات کارت بانکی خود را وارد نموده تا پرداخت نهایی شود. از حساب کیف پول خود می توانید برای استفاده از تمام خدمات اوبن استفاده کنید.

قیمت مسیر، با توجه به الگوریتم ها و هوش مصنوعی اوبن و بر اساس فاکتورهایی مانند مسافت، ساعت درخواست، میزان درخواست در مسیر مشخص شده و حتی روز مشخص تعیین می شود.

در حال حاضر امکان درخواست خودرو برای شخص دیگر وجود ندارد.

پس از پیدا شدن تاکسی اوبن برای مسیر درخواستی شما، می توانید از منوی تنظیمات گزینه اشتراک سفر را انتخاب کرده و اطلاعات سفر خود را از طریق روش های مختلف با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

تیم پشتیبانی اوبن در تمام ساعات روز، آماده پاسخگویی به سوالات و پیگیری شکایات و مشکلات شما می باشد. لطفا تماس بگیرید.

پس از تایید مبدا و مقصد مورد نظر خود، اوبن هزینه مسیر را محاسبه کرده و اعلام می کند که در قسمت پایینی صفحه، گزینه کد تخفیف را مشاهده می کنید، می توانید کد را کپی کرده و در این قسمت درج کنید (تخفیف بر هزینه محاسبه شده اعمال می شود).

اپلیکیشن اوبن به صورت کاملا کاربر پسند و ساده طراحی شده است که کار با آن بسیار آسان می باشد. تمام فرایندها با چند کلیک ساده در داخل اپلیکیشن انجام می شود.

باز نشدن اپلیکیشن در موبایل می تواند به دلایل مختلفی اتفاق بیافتد. لطفا پس از اطمینان از سلامت فنی گوشی موبایل خود مجددا اپلیکیشن را فعال کنید. اگر مشکل همچنان پابرجا بود لطفا با شماره های پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.

ممکن است اختلال در شبکه به دلیل اینترنت ضعیف و یا حافظه اپلیکیشن باشد. توصیه  می کنیم از حساب کاربری خود در اپلیکیشن خارج شده و پس از اطمینان از وضعیت اینترنت، مجددا وارد شوید.

تیم پشتیبانی اوبن در تمام روزهای هفته آماده پاسخ گویی به سوالات شما عزیزان و راهنمایی در مورد خدمات ارائه شده می باشد. شماره تلفن جهت تماس : ۰۲۱-۹۱۰۷۷۵۲۵

لطفا برای فعالسازی مجدد حساب کاربری خود با شماره های پشتیبانی تماس بگیرید: ۰۲۱-۹۱۰۷۷۵۲۵

بله! اوبن در تمام مناطق تهران فعال است.

در حال حاضر اوبن تاکسی فقط در مسیرهای درون شهری امکان پذیر بوده و برای مسیرهای بین شهری نیز به زودی فعال می شود.

مبلغ واریز شده حداکثر تا ۷۲ ساعت به حساب بانکی شما باز می گردد، در غیر این صورت لطفا با در دست داشتن اطلاعات واریزی مانند مبلغ و چهار شماره آخر کارت خود، با پشتیبانی تماس بگیرید: ۰۲۱-۹۱۰۷۷۵۲۵

همچنان سوالی دارید؟

اگر سوال شما در لیست سوالات متداول وجود نداشت و همچنان سوالی در مورد اوبن دارید، با ما تماس بگیرید.

تیم پشتیبانی اوبن در تمام ساعات روز پاسخ گوی سوالات شما عزیزان می باشند