کسب درآمد به روشی آسان

 اپلیکیشن اوبن جدید ترین و بروز ترین اپلیکیشن تاکسی اینترنتی در ایران است که با توجه به بکارگیری نیرو‌های متخصص و سیستم‌های عصبی هوش مصنوعی توانسته اپلیکیشنی جامع با توجه به تمام نیاز‌های کاربر راننده طراحی کند در حال حاضر اپلیکیشن اوبن با ساز و کار‌های به کار گرفته مناسب‌ترین اپلیکیشن موجود در بازار است که علاوه بر کارکرد آسان بهترین خدمات و سرویس ها را به کاربران راننده ارائه می‌دهد.

هدر باشگاه رانندگان اوبن

مناسب همه افراد

جهت فعالیت در اپلیکیشن اوبن به عنوان راننده هیچ محدودیت سنی وجود نداشته و کاربران عزیز پس از ۳ ماه از تاریخ صدور گواهینامه می توانند فعالیت خود را آغاز کنند.

درآمد نامحدود

کسب‌ درآمد در اپلیکیشن اوبن هیچ محدودیتی‌ نداشته و افراد می‌توانند در اوبن به عنوان کاربر راننده ثبت نام نموده و از ۱‌ تا ۵۰ میلیون به صورت ماهیانه در آمد کسب کنند.

ساعات کاری منعطف

برای فعالیت در اپلیکیشن اوبن هیچ محدودیتی برای ساعت کاری وجود نداشته و رانندگان می‌توانند در هر ساعت از شبانه روز به صورت دلخواه بعنوان راننده فعالیت کنند.

طرح ها و جوایز

جهت فعالیت در  اوبن به عنوان راننده هیچ محدودیت سنی وجود نداشته و کاربران عزیز پس از گذشت ۳ ماه از تاریخ صدور گواهینامه می توانند فعالیت خود را آغاز کنند.

شرایط ثبت نام راننده در اوبن

شرایط ثبت نام

برای ثبت نام و استفاده از پنل کاربر راننده تنها نیاز به یک  گوشی موبایل هوشمند برای استفاده از این اپلیکیشن می‌باشد که کاربران با عضویت در این بخش در آمد تضمینی داشته و به صورت پاره وقت و تمام وقت، می‌توانند در آن فعالیت کرده و در هر نقطه دلخواه از شهر، از این اپلیکیشن استفاده کنند و علاوه برکسب درآمد نامحدود در این بخش، از سایر مزایای اپلیکیشن اوبن برای رانندگان و جوایز ماهانه آن نیز استفاده کنند.

مدارک لازم

رانندگان محترم توجه داشته باشند که در صورت ثبت نام به صورت آنلاین و دیجیتال جهت ارسال عکس مدارک، عکس های ارسالی، خوانا و واضح باشند. پس از ثبت نام و وارد نمودن تلفن همراه کد فعالسازی برای شما ارسال شده و پس از آن می توانید مدارک خود را ارسال نمایید.

  • تصویر پرسنلی
  • تصویر کارت ملی
  • تصویر گواهینامه
  • تصویر کارت ماشین
  • تصویر معاینه فنی
  • کد بیمه

نظرات رانندگان فعال در مورد اوبن

شاهین میرابی
شاهین میرابی
بیشتر بخوانید
به دلیل شیوع ویروس کرونا همیشه برای ثبت نام حضوری می‌ترسیدم ولی از زمانی که فهمیدم می‌تونم به صورت آنلاین هم ثبت نام خیلی راحت تو گشی موبایلم ثبت نام کردم و الان بدون هیچ مشکلیدر اپلیکیشن مشغول به کار هستم.
مجید نظمی
مجید نظمی
بیشتر بخوانید
من دانشجو‌هستم و چون باید تو همه کلاسام شرکت کنم هیچ وفت نتونستم یه شغل مناسب با ساعت کاری منعطف پیدا کنم اما از وقتی که تو اپلیکیشن اوبن به عنوان راننده ثبت نام کردم می‌تونم در هر ساعت و بدون هیچ محدودیتی کار کنم و درآمد کسب کنم.
پدرام عبدالله زاده
پدرام عبدالله زاده
بیشتر بخوانید
به دلیل ساعت طولانی محل کارم، هیچ وقت نمی‌تونستم جای دیگه به عنوان شغل دوم کار کنم و درآمد بیشتری داشته باشم اما از زمانی که تو اپلیکیشن اوبن به عنوان راننده شروع به کار کردم تو هر ساعت از روز می‌تونم کار کنم و درآمد داشته باشم.
محمد میرزائی
محمد میرزائی
بیشتر بخوانید
بخاطر نرخ پایین حقوق وزارت کار و گرونی های پیش اومده بازار چند وقتی بود که به دنبال یک شغل پر درآمد با مزایای بالا بودم که تو هر ساعت از شبانه روز بتونم بدون هیچ محدودیتی کار کنم که با اپلیکشن اوبن آشنا شدم و در حال حاضر از درآمدم راضیم.
نیما موسوی
نیما موسوی
بیشتر بخوانید
همیشه به دنبال کار در یک شرکت بزرگ با مزایای مناسب بودم تا با اوبن آشنا شدم که هم مزایای خوبی داره برای کارمنداش و هم شرکت بزرگی هست و امنیت شغلی دارم و در حال حاضر بسیار خوشحالم که تو این شرکت مشغول کار هستم.
قبل
بعدی

برای کار کردن با اپلیکیشن راننده اوبن، نیاز به راهنمایی دارید؟

اپلیکیشن راننده اوبن نیز همانند هر اپلیکیشن دیگری بخش ها و مراحل مختلفی دارد که در بدو ورود باید تمام این مراحل را آموخته و از نحوه کار کردن آن به طور کامل آگاه شوید. در این قسمت از مقاله تمام مراحل آموزش کار با اپلیکیشن اوبن به صورت گام به گام جهت بهبود کار رانندگان توضیح داده شده است تا شما به عنوان کاربر راننده بتوانید به نحو احسن و در سریع ترین حالت ممکن فعالیت خود را ادامه دهید. 

دانلود و نصب

ابتدا باید اپلیکیشن را دانلود کنید که برای این کار درگاه های مختلفی فراهم شده است، شما می توانید با استفاده از کافه بازار، به صورت مستقیم و یا بازارهای ارائه اپلیکیشن اقدام به دانلود اوبن راننده نمائید. پس از دانلود اپلیکیشن از لینک های ابتدای سایت ابتدا شماره تلفن همراه خود را وارد نموده سپس یک کد احراز هویت برای شما ارسال می‌شود. کد ۴ رقمی ارسالی را وارد نموده و (۱ دقیقه فرصت دارید) و به این ترتیب وارد اپلیکیشن می‌شوید

ثبت نام و تکمیل اطلاعات

پس از این مرحله در بخش تکمیل اطلاعات کاربران راننده می‌بایست اطلاعات خود را از قبیل اطلاعات فردی، ارسال عکس های خواسته شده، مشخصات خودرویی که قرار است با آن در اپلیکیشن فعالیت داشته باشند را پر نموده و پس از تایید همه اطلاعات مراحل ثبت نام شما به پایان می‌رسد.

ورود به اپلیکیشن

پس از ورود به اپلیکیشن شما پنج بخش مختلف در قسمت پایینی صفحه مشاهده میکنید که شامل منو، طرح رانندگان، صفحه اصلی، کیف پول و پشتیبانی می باشد. در ادامه قصد داریم هر کدام از این بخش ها را به صورت مجزا و مفصل توضیح دهیم. ادامه مقاله را دنبال کنید!

بخش منو

پس از اتمام مراحل ثبت نام، در صفحه اول اپلیکیشن از طریق منو پایین صفحه، روی اولین گزینه کلیک کرده و وارد بخش منو شوید. در صفحه منو کاربران می‌توانند در احراز هویت و تکمیل مدارک اطلاعات حساب کاربری خود را تغییر و اصلاح کنید.

  • حساب کاربری

در این بخش کاربر می‌توانند در بخش بالای صفحه با انتخاب گزینه های طرح ترافیک، آلودگی هوا درخواست های خود را فیلتر کنند به عنوان مثال با انتخاب گزینه طرح ترافیک سفر درخواست هایی برای راننده ارسال می‌شود که در طرح ترافیک باشد.

  • صدای پیام

در این قسمت می‌توانید از طریق صداهای پیش فرض اپلیکیشن آهنگ مورد علاه خود را جهت درخواست های ارسالی انتخاب کنید.

  • تاریخچه سفر

کاربران می‌توانند با اعمال فیلتر بازه تاریخ  همه سفر های مربوط به آن بازه را مشاهده نموده و روند کاری خود را بر روی نمودار مشاهده کنند.

رانندگان برتر

صفحه اصلی

کیف پول

پشتیبانی