با اوبن

پولدار می‌شوید

شرکای من

درباره ما

شرکت عصر نوین آنیک از سال ۱۴۰۰ با ایده ایجاد بستری مناسب جهت ارائه انواع خدمات، تحقیقات خود را در زمینه نیاز های جامعه و شناخت زیر ساخت‌های مناسب کشور برای کسب و کار‌های اینترنتی آغاز کرده و در حال حاضر با ارائه اپلیکیشنی جامع برای رفع همه نیاز‌های روزمره مانند تاکسی اینترنتی، خرید و تخفیفات گروهی، تور های مسافرتی و شرکای من (کسب درآمد) آماده ارائه خدمات به کاربران می باشد (به زودی بخش‌های دیگر این اپلیکیشن نیز در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت).

خدمات اوبن

اوبن با طراحی الگوریتم‌های ویژه‌ای جهت ارائه خدمات تاکسی اینترنتی، بخش شرکای من جهت کسب درآمد، خرید و تخفیفات گروهی وتور های مسافرتی با هدف زندگی آسان تلاش کرده تا خدمات بهتری را به کاربران عزیز ارائه دهد همچنین لازم به ذکر است بخش‌های دیگر مگا اپلیکیشن اوبن نیز به زودی آماده خدمات رسانی به کاربران عزیز می‌باشد. 

اوبن در شهرهای ایران

تیم اوبن مفتخر است که با تلاش های بسیار توانسته یک اپلیکیشن مناسب برای ارائه متنوع ترین خدمات را ایجاد کند. در حال حاضر با توجه به شروع فعالیت، این اپلیکیشن در شهر تهران آماده ارائه خدمات به مشتریان خود می باشد و همچنین در حال آماده سازی شرایط برای گسترش این اپلیکیشن به شهر تبریز به عنوان شهر دوم است.

چشم انداز اوبن

  • به کارگیری فناوری نوین کسب و کار
  • ایجاد بستر مناسب برای کسب درآمد نا محدود
  • ارائه خدمات در  تمام شهرهای ایران
  • تحلیل بازار کار و طراحی روش های جدید کسب درآمد