تاکسی اوبن، راحت و امن

باشگاه مسافران اوبن

اوبن تاکسی، جهت سهولت استفاده کاربران و فراهم نمودن شرایط مناسب حمل و نقل و کاهش ترافیک شهری از طریق عدم استفاده از خودروهای شخصی، بخش‌های گوناگونی را طراحی کرده است؛ از جمله این بخش ها امکان رزرو، قیمت پیشنهادی و گزینه عجله دارم می باشد. یکی از مشکلاتی که همه ما در استفاده از تاکسی‌های اینترنتی با آن مواجه هستیم عدم وجود راننده در ساعات دلخواه و عدم قبول به موقع سفر توسط وی است که در اپلیکیشن اوبن، کاربران از طریق امکان رزرو خودرو از روزهای قبل سفر و همچنین ثبت قیمت پیشنهادی می توانند با قیمت دلخواه، با بهترین کیفیت و در سریع‌ترین زمان ممکن سفر خوبی را تجربه کنند.

باشگاه مسافران اوبن
باشگاه رانندگان اوبن

باشگاه رانندگان اوبن

یکی از اهداف اصلی اوبن ایجاد بستری مناسب برای افراد علاقه‌مند به فعالیت در حوزه تاکسیرانی به عنوان راننده می باشد. از مهم‌ترین مزایای اوبن جهت بهبود شرایط فعالیت رانندگان در تاکسی‌های اینترنتی، می‌توان به افزایش درخواست سفرها و افزایش قیمت‌های سفر (در صورت تراکم درخواست) اشاره نمود. همچنین رانندگان در اپلیکیشن اوبن می‌توانند در هر ساعت از شبانه روز و در هر نقطه از ایران با خودروی خود بدون محدودیت و در بهترین شرایط فعالیت کنند. بهره‌مندی از هدایا و تسهیلات ویژه در طرح‌های مختلف از دیگر مزایای عضویت در باشگاه ناوگان اوبن می‌باشد.

درخواست خودرو به صرفه

درخواست خودرو به صرفه

درخواست خودرو تاکسی

درخواست خودرو تاکسی

درخواست پیک موتوری

درخواست پیک موتوری

درخواست پیک باکس

درخواست پیک باکس

رزرو خودرو بیزنس

درخواست خودرو لاکچری

رزرو خودرو لاکچری

رزرو اتوبوس

رزرو ون

رزرو خودرو در اوبن

در راستای ایجاد شرایط مناسب برای برنامه‌ریزی در فعالیت‌های روزانه، افزایش آرامش و احساس اطمینان از نحوه سفر خود، کاربران اوبن در اپلیکیشن مسافر می‌توانند برای انجام سفرهای مهم و ضروری خود در بخش درخواست  خودرو ابتدا مبدا و مقصد مورد نظر را بر روی نقشه مشخص نموده و با انتخاب گزینه رزرو برای روز و ساعتی مشخص (با توجه به نیاز کاربر) در چهار بخش خودور به صرفه، تاکسی، موتور و خودرو لاکچری سفر را رزرو نموده  و بدون هیچ نگرانی و استرس، در آن زمان مدنظر سفر خود را به انجام برسانند.

رزرو خودرو در اوبن
اجاره خودرو از اوبن

رنت خودرو در اوبن

رنت، کلمه‌ای انگلیسی که در فارسی به معنی اجاره کردن است، نقش پررنگی در بخش تاکسی اوبن ایفا می‌کند. اگر خودرو شخصی ندارید و یا تمایل ندارید در مواردی از آن استفاده کنید، اوبن رنت پیشنهاد مناسبی برای شماست. در این بخش از مگا اپلیکیشن اوبن شما می‌توانید نوع وسیله نقلیه و همینطور تاریخ مدنظر خود را مشخص کرده و درخواست خود را ثبت کنید.