اوبن آف

اوبن آف؛ تمام تخفیف های شهر

بخش اوبن آف در مگا اپلیکیشن اوبن با هدف ایجاد بستری مناسب جهت افزایش درآمدزایی کسب و کارها و همچنین ایجاد شرایط مناسب برای برنامه ریزی مالی افراد از طریق خریدی هوشمندانه و صرف هزینه کمتر، تلاش خود را کرده است تا لحظاتی زیبا و خاطره انگیز برای کاربران خود به ارمغان آورد.

تجربه‌ای لذیذ 

خدمات زیبایی 

سفری خاطره انگیز 

خرید کالای به صرفه 

تجربه سفری آسان 

لحظاتی هیجان‌انگیز 

اوبن آف چیست؟

 بخش اوبن آف در مگا اپلیکیشن اوبن به صورت مجموعه‌ای کامل و جامع، انواع خدمات مورد نیاز جامعه از جمله رستوران و فست فود، خدمات زیبایی، تور و گردشگری، خرید کالا، آموزشی و تفریحی ورزشی را در هر یک از بخش های ذکر شده به کاربران خود ارائه‌ می‌دهد و کاربران می‌توانند با مراجعه به هر یک از بخش ها، انواع خدمات این حوزه ها را در یک قالب مشاهده کنند. این فرایند موجب افزایش حق انتخاب افراد در زمینه‌های مختلف شده و کاربران از این طریق با مراکز جدید و خدمات آنها آشنا شده و می‌توانند از جدید‌ترین و بروز‌ترین خدمات با پرداخت هزینه‌ای کمتر به نحوی هوشمندانه استفاده کنند. 

به صرفه بودن اوبن آف

به صرفه

خریدی هوشمندانه از طریق استفاده از کد تخفیف انواع خدمات با توجه به نیاز شما

جامع بودن اوبن آف

جامع و کامل

امکان مشاهده گروهی از انواع خدمات مورد نیاز کاربران در قالب یک مگا اپلیکیشن

درآمدزا بودن اوبن آف

درآمد زا

افزایش درآمد زایی و رونق شرکای اوبن آف با سود آوری بالا از طریق ارائه خدمات جدید

اوبن برای کاربران

حق انتخاب جامع و کامل کاربر در قالب طیف وسیعی از انواع خدمات ارائه شده در اوبن آف، از جمله ویژگی های این بخش است که به کاربر حق انتخاب داده و کاربر می‌تواند ضمن استفاده از خدمات بهینه، از طریق کد‌های تخفیف ارائه شده با قیمتی ارزران‌تر از سایر مراکز از امکانات موجود استفاده نمایند اما نقطه تمایز اصلی اوبن آف که آن را با سایر اپلیکیشن‌های موجود در بازار متفاوت کرده مربوط به بخش استفاده از امتیازات حساب کاربری اوبن جهت خرید کد‌ تخفیف و استفاده از خدمات اوبن آف است که کاربران بدون پرداخت هیچ هزینه‌ای می‌توانند با توجه امتیازات خود در اپلیکیشن از آن استفاده کنند.   

استفاده کاربران از اوبن آف

نحوه استفاده کاربران از اوبن آف

برای استفاده از تخفیفات بخش اوبن آف ، کاربران می‌توانند از دو پلتفرم سایت و  اپلیکیشن استفاده کنند. برای استفاده از وبسایت، ابتدا وارد سایت اوبن شده و سپس از طریق لینک موجود در صفحه اوبن آف ‌می‌توانید وارد بخش تخفیف‌های اوبن آف شوید و همچنین در صورت استفاده از اپلیکیشن اوبن در گوشی‌های موبایل، ابتدا اپلیکیشن اوبن را باز نموده و سپس بر روی آیکون اوبن آف کلیک کرده و از این طریق با گروهی از انواع تخفیفات در قالب یک صفحه آشنا شده و با توجه به نیاز خود می‌توانید از تخفیفات مختلف هر بخش استفاده کنند.

استفاده از وبسایت اوبن آف

استفاده از سایت

وبسایت اوبن آف که در حال حاضر مشاهده می‌کنید جهت معرفی، راهنمایی کاربران و همین طور امکان خرید انواع کوپن‌ها طراحی شده است. 

استفاده از اپلیکیشن اوبن آف

استفاده از اپلیکیشن

برای استفاده از نسخه اپلیکیشن اوبن آف، کافیست مگااپلیکیشن اوبن را از روش‌های مختلف معرفی شده نصب کرده و وارد بخش اوبن آف شوید.

اوبن آف برای کسب و کارها

اوبن برای کسب و کارها

اوبن آف با هدف افزایش درآمد کسب و کارها به ویژه کسب و کارهای نوپا و کوچک که نیاز به دیده شدن دارند با به صرفه ترین هزینه ها از طریق ارائه کد تخفیف سبب دیده شدن و آشنایی بهتر مشتری هدف با آن خدمات شده و از این طریق توانسته تا حد زیادی در این زمینه به کسب وکار های جامعه کمک کند.

ثبت کسب و کار شما

با ثبت آگهی کسب و کار خود در اوبن آف، مشتریان بیشتری داشته باشید

جهت ثبت آگهی کسب و کار خود و شروع فعالیت با اوبن آف شماره تماس خود را در این بخش وارد نموده تا همکاران ما در بخش اوبن آف در اسرع وقت با شما تماس حاصل کرده و جهت اتمام اطلاعات و ایجاد فروشگاه در اوبن آف هماهنگی های لازم انجام پذیرد.

شاهین میرابی
شاهین میرابی
بیشتر بخوانید
از زمانی که در اوبن آف برای تبلیغات کسب و کارم عضو شدم تو مقایسه با ماه های قبل فروش بیشتری داشتم که به خاطر کم بودن پورسانت اوبن آف در مقایسه با بقیه اپلیکیشن ها سود بیشتری هم داشتم.
مجید نظمی
مجید نظمی
بیشتر بخوانید
به خاطر ویروس کرونا اوضاع کار رستوران ها بخاطر شرایط مالی مردم و ترس از کرونا کساد شده بود ولی بعد از اینکه تو اوبن آف برای رستورانم کد تخفیف گذاشتم به مرور شرایط بهتر از قبل شده.
پدرام عبدالله زاده
پدرام عبدالله زاده
بیشتر بخوانید
یه مدتی هست که از کد تخفیف های بخش تفریحی ورزشی اوبن آف برای تعطیلات آخر هفته ها استفاده می‌کنم که هم تفرح های جدید معرفی می‌کنه و حق انتخاب زیادی داره و هم قیمتش از جاهای دیگه خیلی کمتره
محمد میرزائی
محمد میرزائی
بیشتر بخوانید
من هیچ وقت نمی‌تونستم برای گرفتن کد تخفیف به اپلیکیشن های مختلف برای کارای مختلف اعتماد کنم و همیشه نصب چند تا برنامه برام سخت بود اما اوبن بخاطر اینکه امکانات زیادی داره راحت تر میشه بهش اعتماد کرد.
نیما موسوی
نیما موسوی
بیشتر بخوانید
من کسب و کارمو تازه راه انداخته بودم و خب یه مقدار پرداخت هزینه های تبلیغات برام سخت بود ولی از وقتی که تو اوبن آف عضو شدم یه جورایی برایم تبلیغ هم شده و روز به روز به تعداد مشتریام داره اضافه میشه.
قبل
بعدی